H2O + Adrenalina Junior 2018 – Obóz letni dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową

H2O + Adrenalina Junior - Relacja z obozu letniego dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową - Wągrowiec - Dymaczewo Nowe 15.07-23.07.2017

H2O + Adrenalina Junior 2018 – Obóz letni dla dzieci z niepełnosprawnością ruchową

Uwaga, zima co prawda w pełni, ale czas rozpocząć nabór na obozy letnie!!!

 

Zapraszamy Was na kolejny obóz, który wpisuje się w nasz tradycyjny już program H2O + Adrenalina Junior. Motywem przewodnim będą jak zawsze latem – sporty wodne!

Dostępne w naszej ofercie obozy tematyczne z roku na rok zyskują na popularności, w związku z czym przykładamy dużo uwagi do podnoszenia ich atrakcyjności i jakości.

W tym roku proponujemy Wam: innowacyjny w Polsce program adaptowanych sportów motorowodnych, (w zależności od możliwości podopiecznych: narciarstwo wodne, kneeboard, kanapa, banan, koło pneumatyczne), zajęcia z żeglarstwa i nurkowania. Wśród dodatkowych atrakcji znajdziecie również zajęcia z kolarstwa handbike, spływ kajakowy, trening Crossfit, zajęcia Aktywnej Rehabilitacji, a także wycieczkę na termy Maltańskie.

Nasze obozy są świetnym rozwiązaniem dla dzieci kochających wodę, chcących aktywnie spędzić czas oraz rozwinąć swoje sportowe umiejętności. Organizowane przez nas wyjazdy łączą dobrą zabawę, aktywność fizyczną i rehabilitację, przez co umożliwiają wypełnienie niezbędnej dawki ruchu, w nowy, niezapomniany i co najważniejsze – atrakcyjny sposób!

Termin: 15.07-25.07.18

Miejsce: Ośrodek rehabilitacyjny Wielspin w Wągrowcu

Więcej informacji – Łukasz , tel. 606 913 809, e-mail: piotr.u.awf@gmail.com

Liczna miejsc ograniczona

Do zobaczenia w wodzie, lub pod wodą….. ;) !

Udostępnij wpis


Skip to content